Ordinace

Naše ordinace poskytuje služby rehabilitačního lékaře s atestací I. stupně z ortopedie (1983), atestace z fyziatrie, balneologie a léčebné rehabilitace (1990), kurs mobilisací a manipulací (1985 až 1986 u profesora Lewita) ukončený zkouškou. Nově dr.Bourek absolvoval inovační kurz mobilisací a manipulací taktéž zakončen zkouškou a vydáním certifikátu/2010/

V naší ordinaci OBJEDNÁVÁME !!!!  Prosím  , respektujte to , nejsme  jednotka  intensivní  péče ani ARO , takže   akutní stav ohrožující  život nebo  zdraví se  u nás  prakticky nevyskytuje!!!!!

Děkujeme za pochopení.

Smluvní pojišťovny:
  • 111 – Všeobecná zdravotní pojišťovna ČR
  • 201 – Vojenská zdravotní pojišťovna
  • 211 – Pojišťovna ministerstva vnitra ČR
  • 207 – Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank
  • 205 – Česká průmyslová zdravotní pojištovna
  • 209 – ŠKOZAM – zaměstnanecká pojišťovna

MUDr. Uhlířová ukončila  svojí ordinaci v Kolíně.Je k zastižení pouze v Českém Brodě a to v pondělí, ve středu a ve čtvrtek

Dále Vám jsou k dispozici dvě erudované rehabilitační pracovnice s dosažitelností téměř celý den.

Dále naše ordinace nabízí kompletní elektroléčbu, laser therapii, solux, léčebnou tělesnou výchovu, speciální LTV na míčích,, poradenství o zdravém životním stylu, tj. veškeré komplexní rehabilitační služby.

Kompletní elektroléčbu a lasertherapii poskytujeme na přístrojích české firmy BTL s.r.o. Lasertherapii, starvac ,lymfodrenáž a solux  poskytujeme za přímou úhradu.Ceník těchto procedur je k disposici v ordinacích našich fyzioterapeutek.

Veškeré ostatní rehabilitační procedury jsou hrazeny z veřejného zdravotního pojištění.