LYMFODRENÁŽ

Přístrojová  lymfodrenáž

Přístrojová  lymfodrenáž pomáhá udržovat a vytvářet vyvážený stav proudění mezi krevním a lymfatickým systémem. Přístrojová lymfodrenáž je založena na přerušované kompresi končetiny a vytváření tlakové vlny.Přístroj se stará o stimulaci lymfatických cév pomocí speciálních návleků na končetiny a systémem komor v těchto návlecích postupně se naplňujících se vzduchem.

Lymfodrenáž  ovlivňuje lymfatický systém, což je soustava uzlin spojených mízními cévami, v nichž koluje míza/lymfa/.Transport mízy je zajištěn pasivně pomocí svalové pumpy a pohybem bránice při dýchání.Vlivem dlouhého stání či sezení, nedostatku pohybu, po úrazech nebo vlivem infekce dochází ke zhoršení funkce celého systému, bolestivosti a vzniku otoku končetin.Vlivem naší lymfodrenáže dochází k uvolnění mízních cév a uzlin, ke zlepšení průtoku mízy v cévách, zlepšení prokrvení.

Lymfodrenáž je vhodná při detoxikaci organismu, při potížích s křečovými žílami a při žilních nedostatcích, při prevenci a odstraňování celulitidy, při otocích končetin,při nadváze,při relaxaci a regeneraci organismu, při bolesti svalů a pateře, při pocitu těžkých a unavených nohou, po úrazech nebo preventivně, jak pro ženy , tak pro muže.Pro dosažení co nejvyššího efektu je vhodné provádět  lymfodrenáž opakovaně , v počtu 5-10 sezení na jeden cyklus.

BTL-6000  Lymfastim  12Topline

V naší ordinaci je přístrojová lymfodrenáž prováděna přístrojem BTL-6000 Lymfastim 12Topline.

10 nabízených programů:

  1. celulitida
  2. detoxikace
  3. lipedem a otoky
  4. obezita
  5. péče o liposukci
  6. prevence křečových žil
  7. regenerace
  8. syndrom těžkých nohou
  9. zlepšení elasticity pokožky
  10. úponové bolesti nohou

Nejběžnější kosmetické/estetické  indikace

Regenerace, relaxace a detoxikace organismu.
Odstranění přebytečných tekutin např. při redukci hmotnosti.
Prevence a redukce celulitidy-alespoň  10 aplikací.
Prevence varixů/křečových žil/
Poliposukční  péče
Zlepšení elasticity kůže
Zlepšení syndromu těžkých nohou
Vše vhodné pro ženy i pro muže!!!

Proč lymfodrenáž u nás?

Přístroj BTL-6000 Lymfastim 12Topline je nejmodernější přístroj ve své kategorii na trhu, okamžitě viditelné výsledky!!Pacienty příjemně vnímaná terapie, při níž hodinu odpočíváte a lymfatický systém pracuje za Vás.

Tělo není zatěžováno léky!!! Dochází k odvodu mízy a odpadních látek buněčného metabolismu ze tkání prostřednictvím lymfatického systému do krevního řečiště a ven z těla.

Zaváděcí ceník služby

1 procedůra 45 min 250Kč
1 procedůra 60 min 300Kč
10 procedůr 45 min 2.000K
10 procedůr 60 min 2.400Kč